טיפול בלחיצה על external link שמופיע ב-web view

פיתוח אפליקציה היברידית אין תגובות »

כאשר המשתמש לוחץ על קישור שמופיע ב-web view מערכת ההפעלה אנדרואיד (בברירת המחדל) תגרום למעבר של המשתמש לדפדפן אשר מותקן על המכשיר אשר יציג את אותו מסמך HTML שהקישור מפנה אליו. את היציאה של המשתמש אל מחוץ לאפליקציה שפיתחנו אפשר לפתור באמצעות הצמדה web view client לאובייקט ה-web view שבאפליקציה שפיתחנו. בוידאו זה אני מסביר כיצד לעשות זאת.

הורדת הקוד

קוד ב-JavaScript אשר קורא להפעלת קוד ב-Java

פיתוח אפליקציה היברידית אין תגובות »

בוידאו זה אני מסביר כיצד ניתן לפתח אפליקציה בג׳אווה לאנדרואיד אשר כוללת קוד ב-JavaScript אשר קורא להפעלת פונקציה שהוגדרה ב-Java.

הורדת הקוד

קוד ב-Java אשר קורא להפעלת קוד ב-JavaScript

פיתוח אפליקציה היברידית אין תגובות »

בדוגמא זו אני מדגים כיצד ניתן לפתח אפליקציה ב-Java לאנדרואיד אשר כוללת אובייקט מסוג WebView לצורך הצגת קוד ב-HTML ו-JavaScript וכיצד ניתן לכתוב קוד ב-Java אשר קורא להפעלת פונקציה שהוגדרה ב-JavaScript ושזמינה להפעלה בתוך ה-WebView.

הורדת הקוד

מחזורים חדשים לקורסים PHP, Android, HTML5 ו-Node.js

הקדמה לאנדרואיד אין תגובות »

המחזורים החדשים של הקורסים PHP, HTML5, Android ו-Node.js עתידים להתחיל בקרוב. ההרשמה בעיצומה. מומלץ לא להמתין לרגע האחרון. כבר קרה בעבר שהרישום נסגר כחודש לפני תאריך ההתחלה של הקורס. המחזור הקרוב של הקורס Android M Java Applications ייפתח ב-7 בספטמבר 2015. המחזור הקרוב של הקורס HTML5 Cross Platform Mobile Applications ייפתח ב-21 באוקטובר 2015. המחזור הקרוב של הקורס Software Engineering in PHP ייפתח ב-22 בדצמבר 2015. המחזור הקרוב של הקורס Software Engineering in JS ייפתח ב-12 בנובמבר 2015. מידע מפורט על כל אחד מארבעת הקורסים הללו ניתן למצוא בקישור tinyurl.com/lifemichaelhitcourses.

למסיימים בהצלחה תוענק תעודה של המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), כדוגמת התעודה הבאה:

ניתן לצפות ב-3 המפגשים הראשונים של הקורס Software Engineering in PHP אשר צולמו במחזור 9. את הוידאו קליפים ניתן למצוא בקישור http://www.lifemichael.com/en/2015/05/software-engineering-in-php-april-2015.

ניתן לצפות במפגשים ה-7 וה-8 בקורס Android Java Applications אשר צולמו במחזור 9 (אלה שני המפגשים הראשונים שמוקדשים למערכת ההפעלה אנדרואיד. ששת המפגשים הראשונים מוקדשים ללימוד שפת התיכנות Java). את הוידאו קליפים ניתן למצוא בקישור http://www.lifemichael.com/en/2015/02/android-5-0-professional-hit-march-2015.

הצפיה בוידאו קליפים מראש יכולה לסייע בקבלת ההחלטה האם להירשם לקורסים. את התכניות המפורטות של כל אחד מארבעת הקורסים ניתן למצוא בקישורים הבאים:
Software Engineering in PHP
Software Engineering in JS
Android M Java Applications
HTML5 Cross Platform Mobile Applications

הוספת משפט import לקוד שאנו כותבים באמצעות Alt + Enter

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

כאשר כותבים קוד וסביבת הפיתוח מזהה שגיאת קומפילציה שנובעת מכך שלא כתבנו את שם ה-class המלא או לחילופין לא כללנו בקוד את משפט ה-import הנדרש ניתן במהירות לגרום להוספת ה-import הדרוש באמצעות Alt + Enter.

הוספת jar אשר כולל classes לפרוייקט שאנו מפתחים לאנדרואיד

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

בוידאו זה אני מסביר תחילה כיצד לפתח פרוייקט פשוט ב-java בנפרד מהפרוייקט שאנו מפתחים לאנדרואיד, כיצד לארוז ב-jar את קבצי ה-java byte code שמתקבלים וכיצד לאפשר את השימוש בקובץ ה-jar שקיבלנו בפרוייקט שאנו מפתחים ב-android studio עבור מערכת ההפעלה android.

שימוש ב-Decompiler שה-Android Studio כולל בתוכו

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

בוידאו זה אני מציג כיצד ניתן להשתמש ב-jar חיצוני ולאחר מכן כיצד להשתמש ב-decompiler של ה-Android Studio כדי לראות את קבצי ה-source code.

הוספת התיקיה assets לפרוייקט שאנו מפתחים ב-android studio

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

כאשר יוצרים פרוייקט חדש התיקיה assets לא קיימת. בוידאו זה אני מסביר כיצד ניתן לגרום להתווספותה.

הגדרת ה-Android SDK וה-JDK שעימם אנו רוצים לעבוד

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

בוידאו זה אני מסביר כיצד ניתן להגדיר בסביבת הפיתוח Android Studio את ה-JDK וה-Android SDK שבהם אנו רוצים שה-Android Studio ישתמש.

שליטה ב-style של הקוד שאנו כותבים ב-java בפיתוח אפליקציה לאנדרואיד

פיתוח באמצעות Android Studio אין תגובות »

בוידאו זה אני מסביר כיצד ניתן לשלוט ב-style של הקוד שאנו כותבים בג׳אווה בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

להכנס RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS